Sukces naszych klientów to nasz sukces

Satysfakcja klientów to nasz najważniejszy cel

Jakość oferowanych przez nas produktów oraz usług w dobie coraz silniejszej konkurencji zapewnia wykonawcom duże wsparcie na placu budowy. A sukces i satysfakcja naszych partnerów to nasz sukces. Takie nastawienie oraz ogromna motywacja sprawia, że jesteśmy wiodącym dostawcą w branży na rynku. Wciąż pracujemy nad jak najlepszymi rozwiązaniami dla naszych klientów – z pełnym zaangażowaniem, wyznaczając nowe trendy.

Rodzinna firma o światowym zasięgu

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które zna swoją wartość. To mocny fundament, który stanowi dobrą bazę do długofalowego, globalnego rozwoju, nad którym czuwa zarząd w osobach Aleksandra Schwörera, dr. Fabiana Krachta, Leonharda Braiga oraz kierownictwo spółek-córek na całym świecie. Naszym celem od ponad 45 lat jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszych wyników.

„Za międzynarodowym kierownictwem PERI stoi głęboka wiedza z zakresu techniki deskowań i rusztowań. Znajomość lokalnych wymagań pozwala na stworzenie systemów dopasowanych do każdego zadania budowlanego – zawsze z uwzględnieniem wydatków poniesionych na materiał oraz kosztów personalnych.”

Zarząd koncernu PERI (od lewej): dr Fabian Kracht, Alexander Schwörer i Leonhard Braig

Kompetencje i partnerskie zasady

Nasi specjaliści wyróżniają się wiarygodnością, poczuciem odpowiedzialności oraz skutecznością i kreatywnością. Jako zaufany i kompetentny partner mają ambicję przyczyniać się do sukcesu naszych klientów z największym zaangażowaniem, profesjonalizmem i know-how, zgromadzonym podczas prac nad najtrudniejszymi projektami na całym świecie.

„Szczerość i zaufanie we wzajemnych kontaktach, postrzeganie korzyści klientów w kategoriach zawodowego sukcesu, otwarty umysł i gotowość do zmian – w myśl takich przekonań pracujemy w PERI każdego dnia.”

 

PERI - Państwa wiarygodny i wydajny partner biznesowy

Jakość i wsparcie

Wydajne i bezpieczne systemy deskowań i rusztowań, zindywidualizowane rozwiązania dopasowane do wymagań projektu oraz pełne wsparcie – jesteśmy do dyspozycji naszych klientów zarówno przed, w trakcie, jak i po zakończeniu każdego przedsięwzięcia budowlanego.

„Nasz wkład rozpoczyna się na długo przed pierwszym wbiciem łopaty i wykracza daleko poza ukończenie projektu.”

 

Wydajne i bezpieczne systemy deskowań i rusztowań poparte zindywidualizowanym wsparciem dla klienta.