You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Sukces naszych klientów to nasz sukces

Satysfakcja klientów to nasz najważniejszy cel

Jakość oferowanych przez nas produktów oraz usług w dobie coraz silniejszej konkurencji zapewnia wykonawcom duże wsparcie na placu budowy. A sukces i satysfakcja naszych partnerów to nasz sukces. Takie nastawienie oraz ogromna motywacja sprawia, że jesteśmy wiodącym dostawcą w branży na rynku. Wciąż pracujemy nad jak najlepszymi rozwiązaniami dla naszych klientów – z pełnym zaangażowaniem, wyznaczając nowe trendy.

Rodzinna firma o światowym zasięgu

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które zna swoją wartość. To mocny fundament, który stanowi dobrą bazę do długofalowego, globalnego rozwoju, nad którym czuwa zarząd w osobach Aleksandra Schwörera, dr. Fabiana Krachta, Leonharda Braiga oraz kierownictwo spółek-córek na całym świecie. Naszym celem od ponad 45 lat jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszych wyników.

„Za międzynarodowym kierownictwem PERI stoi głęboka wiedza z zakresu techniki deskowań i rusztowań. Znajomość lokalnych wymagań pozwala na stworzenie systemów dopasowanych do każdego zadania budowlanego – zawsze z uwzględnieniem wydatków poniesionych na materiał oraz kosztów personalnych.”

Kompetencje i partnerskie zasady

Nasi specjaliści wyróżniają się wiarygodnością, poczuciem odpowiedzialności oraz skutecznością i kreatywnością. Jako zaufany i kompetentny partner mają ambicję przyczyniać się do sukcesu naszych klientów z największym zaangażowaniem, profesjonalizmem i know-how, zgromadzonym podczas prac nad najtrudniejszymi projektami na całym świecie.

„Szczerość i zaufanie we wzajemnych kontaktach, postrzeganie korzyści klientów w kategoriach zawodowego sukcesu, otwarty umysł i gotowość do zmian – w myśl takich przekonań pracujemy w PERI każdego dnia.”

 

Jakość i wsparcie

Wydajne i bezpieczne systemy deskowań i rusztowań, zindywidualizowane rozwiązania dopasowane do wymagań projektu oraz pełne wsparcie – jesteśmy do dyspozycji naszych klientów zarówno przed, w trakcie, jak i po zakończeniu każdego przedsięwzięcia budowlanego.

„Nasz wkład rozpoczyna się na długo przed pierwszym wbiciem łopaty i wykracza daleko poza ukończenie projektu.”