You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Wydarzenia

PERI Polska aktywnie uczestniczy w ważnych wydarzeniach z życia branży budowlanej. Jesteśmy obecni na kluczowych konferencjach naukowo-technicznych, sympozjach i innych wydarzeniach dotyczących obecnej , jak i przyszłej sytuacji na polskim rynku budowlanym.

PZITB Oddział Bielsko-Biała

XXIII Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowo-Techniczna – Ekologia a Budownictwo

2017-10-12 - 2017-10-14 | Bielsko-Biała, Hotel "Dębowiec"

Oddział PZITB w Bielsku-Białej przy współpracy z Instytutem Techniki Budowlanej w Warszawie, Politechniki Krakowskiej i Politechniki Śląskiej organizuje XXIII Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję naukowo-Techniczną „Ekologia a Budownictwo”. W trakcie konferencji podejmowane są najważniejsze tematy związane z wyzwaniami w projektowaniu, wznoszeniu oraz eksploatacji obiektów budowlanych. 

Więcej informacji

W Konferencji od kilku lat bierze udział około 70-80 uczestników. Tematyka Konferencji obejmuje problemy ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, proekologiczne wyroby budowlane, recykling i wykorzystanie odpadów, ekologię terenów zurbanizowanych, rewitalizację obiektów i terenów poprzemysłowych, termomodernizację.

Konferencja przeznaczona jest dla środowisk naukowych, zawodowych, samorządowych i administracyjnych.

Więcej informacji na stronie:
www.pzitb.bielsko.pl


VII Seminarium Miejskie Obiekty Mostowe

VII Seminarium Miejskie Obiekty Mostowe

2017-10-19 - 2017-10-20 | Darłówko

Tematyka
VII Seminarium Miejskie Obiekty Mostowe organizowane jest przez Związek Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej Oddział Wielkopolski i Zachodniopomorski. Problematyka Seminarium dotyczy zagadnień związanych z projektowaniem, budową, remontami i utrzymaniem obiektów mostowych w miastach – od uzyskania decyzji lokalizacyjnej przez okres eksploatacji.

Więcej informacji

Szczególnie polecamy wykład:
"Przegląd realizacji miejskich obiektów mostowych  z użyciem deskowań systemowych i specjalnych PERI" - prezentujący mgr inż. Łukasz Majkowski


Dni Młodego Inżyniera 2017

Dni Młodego Inżyniera 2017

2017-10-24 - 2017-10-24 | Warszawa, Złote Tarasy, Multikino

Builder For The Young Engineers - to program, którego celem jest wsparcie studentów wydziałów budownictwa i młodych inżynierów różnych specjalizacji w uzupełnieniu edukacji, poszerzaniu fachowej i praktycznej wiedzy, poznawaniu branży i działających w niej firm. 

Więcej informacji

W programie DMI:

FORUM INŻYNIERÓW
„Zawód Inżynier”
– debata z udziałem przedstawicieli wiodących firm budowlanych, Partnerów Strategicznych B4YE.
Masz wyjątkową okazję do zadania pytania inżynierom pełniącym różne funkcje w budownictwie, na czym
polega zawód inżyniera budownictwa: projektanta konstruktora, instalatora, technologa, kierownika budowy,
dyrektora kontraktu, doradcy technicznego itp. – jak wygląda praca na co dzień, predyspozycje, wyzwania,
tajniki zawodu i specjalizacji odsłaniają największe firmy budowlane w Polsce i ich najlepsi inżynierowie.


KONSULTACJE BRANŻOWE
Jak zawsze podczas DMI będziecie mogli porozmawiać z doradcami technicznymi z firm – dostawców technologii i usług dla budownictwa, poszerzyć swoją wiedzę na temat materiałów i technologii, które są Wam potrzebne przy projektowaniu, zebrać specjalnie dla Was przygotowane materiały informacyjne i pomoce, porozmawiać o projektach, nad którymi obecnie pracujecie.


Budma 2018

Budma 2018

2018-01-30 - 2018-02-02 | Poznań

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018 przyciągają rokrocznie kilkadziesiąt tysięcy specjalistów zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń, pozyskiwaniem specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim nawiązaniem nowych kontaktów handlowych i branżowych. 

 

Więcej informacji

Prezentujemy nasz system - PERI MAXIMO. Ramowe deskowanie Maximo jest wykorzystywane przede wszystkim w budownictwie wielokongydnacyjnym i przemysłowym.
Kolejnym prezentowanym na targach produktem bedzie nasz nowy produkt PERI UP Easy - lekkie i szybkie w montażu rusztowanie ramowe do bezpiecznego wykonywania robót fasadowych. 

Zapraszamy do Pawilonu nr 8
w godz.: 9:00 - 17:00 (wtorek - czwartek),
w godz.: 9:00 - 16:00 (piątek).

Do zobaczenia na targach!