You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Deskowanie DUO na budowie
 
Dołącz do ponad 200 zadowolonych użytkowników DUO
 
Dołącz do ponad 200 zadowolonych użytkowników DUO
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------

PROMOCJA na 50 m.kw. szalunków DUO.

Jeden zestaw, wiele możliwości

poznaj szczegóły

Ponad 20 000 m2 lekkich szalunków DUO w Polsce

Cezary Czech

Cezary Czech, Prezes Zarządu, Warszawska 66 sp.z o.o. sp. kom

„System DUO to uniwersalne deskowanie, które pozwala na szalowanie stropów, ścian, słupów i fundamentów przy pomocy tylko jednego deskowania. Ta cecha systemu DUO przekłada się na oszczędność czasu pracy i zmniejszenie nakładów robocizny. Co jeszcze przekonało mnie do zakupu DUO? Dwie korzyści. Możliwość montażu płyt szalunkowych bez użycia żurawia oraz  kompatybilność DUO z innymi systemami PERI. W tym wypadku możliwość systemowego połączenia płyt DUO z lekkim kozłem oporowym SB.”

Osiedle mieszkaniowe, Białystok
Dawid Dolata, kierownik robót firma MACK-BUD

Dawid Dolata, Kierownik robót, firma MACK-BUD

„Lekkie szalunki PERI DUO mają liczne zalety. Niewielki ciężar elementów zmniejszył koszty użycia żurawia oraz transportu sprzętu. Łatwy i intuicyjny montaż przyczynił się do zwiększenia wydajności pracowników. Ostatnio sprawdziliśmy możliwości systemu przy realizacji ścian żelbetowych o wysokości 4,70 m. Szalunki ścienne PERI DUO mimo małogabarytowych formatów zdały egzamin bardzo dobrze."

PERI DUO na budowie firmy MACK-BUD.
Kazimierz Watycha, majster, Drzewkarcz

Kazimierz Watycha, majster, Drzewkarcz s.c. Karcz Karol, Karcz Józef

Deskowanie PERI DUO idealnie sprawdza się w warunkach górskich. Na budowie gdzie nie można użyć dźwigu ze względu na trudny teren bardzo ważne jest, żeby szalunki budowlane były lekkie i pozwalało na ręczny montaż. Płyty szalunkowe DUO takie właśnie są. Mogą być przenoszone bez problemu przez jedną osobę. Niski ciężar systemu i małogabarytowe elementy DUO to niższe koszty transportu, co jest również istotne przy obecnych cenach paliw.

Budowa domów z bali z piwnicą z żelbetu, Witów, Ciechowiański Las
Justyna Drączkowska, Kierownik budowy, G&M Group Spółka z o.o.

Justyna Drączkowska, Kierownik budowy, G&M Group Spółka z o.o.

Szalunki budowlane PERI DUO zastosowaliśmy do wykonania fundamentów i ścian pionowych jednego z przejść dla zwierząt realizowanych w ramach budowy drogi ekspresowej. Niewielki ciężar płyt, szybki i łatwy montaż okazały się dużym atutem podczas prac wykonywanych etapowo. System umożliwił nam znaczne oszczędności nakładów finansowych na sprzęt typu dźwig czy podnośnik teleskopowy. Dodatkowo kompozytowe poszycie płyt zapewniło estetyczną powierzchnię betonu nie wymagającą żadnych prac wykończeniowych. PERI DUO to idealny szalunek fundamentowy

Kładka dla zwierząt S3 Bolków-Kamienna
Dariusz Zalewski, Darbud

Dariusz Zalewski, właściciel firmy Darbud, Olęcko

„PERI DUO stosujemy do szalowania stropów. Dzięki DUO oszczędzam czas i pieniądze. Podparcie wtórne umożliwia wczesne rozdeskowanie i odzyskanie płyt do dalszych prac. System jest bardzo lekki i może być bez problemu przenoszony przez jedną osobę. Jest przy tym prosty i łatwy w obsłudze więc pracownicy szybko się uczą, a przy tym nie męczą się. Są po prostu bardziej efektywni w pracy."

Osiedle mieszkaniowe, Olecko
Marek Osak, właściciel firmy Budmos

Marek Osak, właściciel firmy Budmos, Konstancin Jeziorna

„Jesteśmy zadowoleni z systemu DUO, który na tej konkretnej budowie umożliwił nam wykonanie naroży ścian o kątach rozwartych. System ten sprawdził się również przy słupach. To co skłoniło nas do zakupu DUO to niewątpliwie lekkie płyty, które może przenieść jedna osoba oraz łatwy i szybki montaż. Myślę, że będziemy ten system z powodzeniem stosować również na innych naszych realizacjach.”

Budowa domu jednorodzinnego, Konstancin Jeziorna
Łukasz Rapta, Bud-Projekt, Koszalin

Łukasz Rapta, Bud-Projekt, Koszalin

„Bez wątpienia największą zaletą jest waga systemu Peri DUO. Jest tak lekkie, że mogą go montować pracownicy fizyczni, nie potrzeba żadnych żurawi ani podnośników. Dobrze sprawdza sie zarówno w roli szalunków fundamentowych, słupowych, jak również ściennych”

Obiekty referencyjne PERI DUO
Paweł Deszcz, IdeaBud, Kraków

Paweł Deszcz, Idea-Bud, Kraków

„Dużym atutem szalunków DUO jest łatwość utrzymania blatów w czystości, po betonowaniu wystarczy je umyć myjką ciśnieniową. To duża zaleta w stosunku do tradycyjnych systemów szalunkowych.”

Obiekty referencyjne PERI DUO

Zainteresowany zakupem DUO?

ZADZWOŃ: +48 607 601 394 lub +48 601 146 053

lub WYŚLIJ poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to tylko możliwe.

Lekkie i trwałe szalunki DUO

Więcej informacji na temat uniwersalnego systemu deskowań

znajdziesz tutaj