You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Obiekty referencyjne PERI DUO

Cezary Czech

Cezary Czech, Prezes Zarządu, Warszawska 66 sp.z o.o. sp. kom

„System DUO to uniwersalne deskowanie, które pozwala na szalowanie stropów, ścian, słupów i fundamentów przy pomocy tylko jednego deskowania. Ta cecha systemu DUO przekłada się na oszczędność czasu pracy i zmniejszenie nakładów robocizny. Co jeszcze przekonało mnie do zakupu DUO? Dwie korzyści. Możliwość montażu płyt szalunkowych bez użycia żurawia oraz  kompatybilność DUO z innymi systemami PERI. W tym wypadku możliwość systemowego połączenia płyt DUO z lekkim kozłem oporowym SB.”

Dawid Dolata, kierownik robót firma MACK-BUD

Dawid Dolata, Kierownik robót, firma MACK-BUD

„PERI DUO zaoferowało nam liczne zalety. Niewielki ciężar elementów zmniejszył koszty użycia żurawia oraz transportu sprzętu. Łatwy i intuicyjny montaż przyczynił się do zwiększenia wydajności pracowników. Ostatnio sprawdziliśmy możliwości systemu przy realizacji ścian żelbetowych o wysokości 4,70 m. System PERI DUO mimo małogabarytowych formatów zdał egzamin bardzo dobrze."

Kazimierz Watycha, majster, Drzewkarcz

Kazimierz Watycha, majster, Drzewkarcz s.c. Karcz Karol, Karcz Józef

Deskowanie PERI DUO idealnie sprawdza się w warunkach górskich. Na budowie gdzie nie można użyć dźwigu ze względu na trudny teren bardzo ważne jest, żeby deskowanie było lekkie i pozwalało na ręczny montaż. Płyty DUO takie właśnie są. Mogą być przenoszone bez problemu przez jedną osobę. Niski ciężar systemu i małogabarytowe elementy DUO to niższe koszty transportu, co jest również istotne przy obecnych cenach paliw.

Justyna Drączkowska, Kierownik budowy, G&M Group Spółka z o.o.

Justyna Drączkowska, Kierownik budowy, G&M Group Spółka z o.o.

System PERI DUO zastosowaliśmy do wykonania fundamentów i ścian pionowych jednego z przejść dla zwierząt realizowanych w ramach budowy drogi ekspresowej. Niewielki ciężar płyt, szybki i łatwy montaż okazały się dużym atutem podczas prac wykonywanych etapowo. System umożliwił nam znaczne oszczędności nakładów finansowych na sprzęt typu dźwig czy podnośnik teleskopowy. Dodatkowo kompozytowe poszycie płyt zapewniło estetyczną powierzchnię betonu nie wymagającą żadnych prac wykończeniowych.

Dariusz Zalewski, Darbud

Dariusz Zalewski, właściciel firmy Darbud, Olęcko

„PERI DUO stosujemy do szalowania stropów. Dzięki DUO oszczędzam czas i pieniądze. Podparcie wtórne umożliwia wczesne rozdeskowanie i odzyskanie płyt do dalszych prac. System jest bardzo lekki i może być bez problemu przenoszony przez jedną osobę. Jest przy tym prosty i łatwy w obsłudze więc pracownicy szybko się uczą, a przy tym nie męczą się. Są po prostu bardziej efektywni w pracy."

Marek Osak, właściciel firmy Budmos

Marek Osak, właściciel firmy Budmos, Konstancin Jeziorna

„Jesteśmy zadowoleni z systemu DUO, który na tej konkretnej budowie umożliwił nam wykonanie naroży ścian o kątach rozwartych. System ten sprawdził się również przy słupach. To co skłoniło nas do zakupu DUO to niewątpliwie lekkie płyty, które może przenieść jedna osoba oraz łatwy i szybki montaż. Myślę, że będziemy ten system z powodzeniem stosować również na innych naszych realizacjach.”

Łukasz Rapta, Bud-Projekt, Koszalin

Łukasz Rapta, Bud-Projekt, Koszalin

„Bez wątpienia największą zaletą jest waga systemu Peri DUO. Jest tak lekkie, że mogą go montować pracownicy fizyczni, nie potrzeba żadnych żurawi ani podnośników.”

Paweł Deszcz, IdeaBud, Kraków

Paweł Deszcz, Idea-Bud, Kraków

„Dużym atutem tego systemu jest łatwość utrzymania blatów w czystości, po betonowaniu wystarczy je umyć myjką ciśnieniową. To duża zaleta w stosunku do tradycyjnych systemów.”

Krzysztof Król, MTM Consulting, kierownik budowy

Krzysztof Król, MTM Consulting Developer, Kalisz

„System PERI DUO, który słuzy do wykonywania ścia, słupów i stropów jest systemem 3w1. Jest bardzo uniwersalny, skraca czas wykonywania prac, a także pozwala zachować porządek na budowie.”

PERI Newsletter

Bądź na bieżąco

Zapisz się

Dowiedz się więcej

na temat DUO

kliknij tutaj