You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Obiekty referencyjne PERI ALPHADECK

Dominik Dworzański, właściciel, firma DOM-BUD

Dominik Dworzański, właściciel, firma DOM-BUD

„Zainwestowałem w kolejny zestaw ALPHADECK ponieważ postawiłem na niezależność od zmian cen i dostępności stropów prefabrykowanych. Z mojej analizy wynika, że dzięki panelom ramowym i głowicom opadowym stropy wykonywane są szybciej przy mniejszej liczbie pracowników. ALPHADECK to narzędzie pracy które generuje zyski.”

Paweł Mruk, właściciel firmy STARKON

Paweł Mruk, właściciel, firma STARCON

"To już kolejna inwestycja z użyciem ALPHADECK.  System ten pozwala wykonać ponad 90% powierzchni stropu bez kompensacji. Mnie osobiście przekonała do zakupu jego prostota. Składa się tylko z 3 elementów: płyty, głowicy opadowej oraz podpór. System jest intuicyjnie prosty w montażu i demontażu. Do jego obsługi wystarczą tylko 2 osoby, a dzięki 1 płycie można zaszalować prawie 3 m.kw. stropu. Dlatego odczuwalnie zmalały nam koszty robocizny."

Maciej Bogdan, kierownik budowy, firma APK Development

Maciej Bogdan, kierownik budowy, firma APK Development

„Do zakupu ALPHADECK przekonała mnie prostota tego systemu, wygoda stosowania, łatwy montaż i demontaż. Te cechy sprawiają, że ALPHADECK jest bardzo przyjazny w użytkowaniu. Szybkość montażu przekłada się na oszczędność czasu, a dzięki dużym płytom możemy skrócić do minimum rotację sprzętu. ALPHADECK pozwala na wydajną i ekonomiczną pracę”

Dowiedz się więcej

na temat ALPHADECK

kliknij tutaj