You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Mamy 50 lat!

Zobacz film:

Na początku była wizja Artura i Christl Schwörer: produkty PERI powinny uczynić pracę na budowie bardziej ekonomiczną, szybszą i bezpieczniejszą dla klientów.

Taka jest nasza misja i siła napędowa sukcesu PERI od 50 lat.

Dzięki przedsiębiorczemu myśleniu, niezawodności, sile innowacji i naszej pasji staliśmy się jednym z wiodących światowych producentów i dostawców systemów deskowań i rusztowań. PERI rozwinęło się z małej rodzinnej firmy w międzynarodową spółkę zatrudniającą ponad 9 500 pracowników, z obrotami na poziomie 1,56 mld euro i ponad 160 oddziałami na całym świecie.

50 lat: historia PERI
 
50 lat PERI
 
50 lat PERI
 
Zobacz naszą historię!

Podstawą naszego sukcesu  jest niewątpliwie unikalna kultura PERI oraz wartości, które przejawiają sie w naszym podejściu do pracy i stanowią tozsamość PERI. Zdajemy sobie strawę, że sukces PERI to przede wszystkim sukces naszych pracowników - zespołu PERI na całym świecie.

Dlatego też obchodzimy urodziny ze wszystkimi pracownikami we wszystkich lokalizacjach PERI na całym świecie. Nasze ciężarówki PERI Party są w drodze w Europie i Ameryce Północnej i wprowadzają imprezę rocznicową do naszych spółek córek.

Kliknij na interaktywną mapę