You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

PERI – rodzinna firma ze świadomością swojej tożsamości

Sprawiamy, że praca na budowie jest bardziej ekonomiczna, szybsza i bezpieczniejsza. Najlepsza obsługa klienta jest tym, co motywuje nas do pracy każdego dnia. Jako nowoczesna firma rodzinna kierujemy się wyjątkową kulturą organizacyjną. Dzięki temu osiągamy pozycję wiodącego partnera na rynku deskowań i rusztowań systemowych.

Jesteśmy z tego bardzo dumni. To właśnie unikalna kultura i indywidualne podejście jest fundamentem osiągania sukcesu naszych klientów i sukcesu PERI.

Sukces ten jest wynikiem profesjonalnych działań naszych pracowników. Został on zbudowany na wzajemnym zaufaniu i szacunku do każdego człowieka.

Dążymy do zrównoważonego rozwoju na całym świecie. Wspólny sukces ekonomiczny – PERI i naszych klientów – jest podstawowym celem naszej działalności. Nasze poglądy i działania leżą u podstaw wartości, na których Artur i Christl Schwörer budowali firmę od 1969 roku.

Przez lata zostały one rozwinięte i zdefiniowane jako tożsamość firmy. My – rodzina Schwörer, rada nadzorcza oraz zarząd Grupy PERI – mamy zaszczyt podzielić się z Państwem tą wiedzą.

Sukces nigdy nie jest dany raz na zawsze i trzeba na niego nieustająco pracować każdego dnia. Nasze wartości, dotychczasowe osiągnięcia oraz przejrzysta strategia służą nam jako podstawa i wytyczne do dalszego pisania historii PERI.

Do czego dążymy: Nasza wizja

Chcemy być wiodącym partnerem w zakresie wszechstronnego stosowania deskowań i rusztowań na całym świecie.

Co proponujemy: Nasza misja

Sprawiamy, że praca na budowie jest bardziej ekonomiczna, szybsza i bezpieczna. Najlepsza obsługa klienta jest tym, co motywuje nas do pracy każdego dnia.

W co wierzymy: Nasze wartości

Sukces PERI oparty jest na silnych wartościach. To przedsiębiorczy duch Artura Schwörera i jego współpracowników pomógł zdobyć pierwsze z trudem wygrane kontrakty. To wiarygodność i niezawodność zespołu PERI zadecydowała o zaufaniu, którym obdarzyli nas pierwsi klienci, i która pomogła nam pozyskiwać kolejne zlecenia. To otwartość naszych pracowników sprawiła, że stale możemy uczyć się od siebie nawzajem i przyczyniać się do wzrostu PERI na świecie. To pasja jest tym, co pcha nas w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań – od początku do końca każdego projektu.

Te same wartości wyznaczają również kierunek naszych przyszłych działań. Każdy pracownik PERI przyczynia się do sukcesu przedsiębiorstwa – poprzez przestrzeganie na co dzień wartości firmy, dawanie przykładu innym oraz przekazywanie pasji swoim młodszym kolegom.

Każdą z czterech podstawowych wartości PERI można z kolei opisać za pomocą czterech określeń, które dokładnie pokazują nasze intencje i nastawienie do codziennych relacji zarówno z klientami, jak i wewnątrz PERI.

Przedsiębiorczy

Praktyczni
Odważni
Zorientowani na sukces
Odpowiedzialni

Godni zaufania

Uczciwi
Pracowici
Szczerzy
Rzetelni

Otwarci

Uważni
Ciekawi
Pełni szacunku
Elastyczni

Pełni Pasji

Ambitni
Zaangażowani
Kreatywni
Skuteczni

Co nas motywuje: Nasz pomysł na sukces

Nasze konsekwentne działania sprawiają, że jesteśmy silni w zetknięciu z twardą konkurencją na całym świecie. Musimy stale pracować i rozwijać się każdego dnia. Klient jest zawsze w centrum naszych działań. Dbamy o najwyższe standardy obsługi dotychczasowych klientów oraz dążymy do zapewnienia najlepszych rozwiązań klientom nowym, z którymi jeszcze nie współpracujemy. Chcemy być pionierami innowacji i gwarantem optymalnych produktów i serwisów, dla każdego projektu.

Status firmy rodzinnej daje nam siłę dzięki niezależności, która pozwala podejmować długotrwałe decyzje, jednocześnie nie tracąc ducha PERI. Stały wzrost i stabilność finansowa są niezbędne do podejmowania długoterminowych inwestycji w naszą przyszłość. To oznacza, że musimy działać w sposób ekonomiczny i wydajny.

Zaufanie, którym obdarzyli nas klienci sprawia, że obowiązkiem PERI jest zapewnienie najwyższej jakości. Dotyczy to w równym stopniu jakości produktów, usług oraz procesów. Duch zespołowy PERI jest kluczem do osiągania sukcesu teraz i w przyszłości.

Bliskość do klienta

Rozwiązywanie problemów klienta
Klient w centrum uwagi
Międzynarodowy zasięg
Lokalna obecność

Siła innowacji

Zrozumienie potrzeb klienta
Kompetencje
Rozwiązania gwarantujące sukces
Wyznaczanie trendów

Rodzinna firma

Długoterminowe działanie
Stabilność finansowa
Niezależność
Serdeczność

Najwyższa jakość

Wybitni pracownicy
Duch zespołowy
Wydajne procesy
Doskonałe produkty