You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Otwarcie Centrum Logistycznego i Szkoleniowego po modernizacji

Nowa jakość obsługi w CL Płochocin

Po pięcioletnim procesie restrukturyzacji Centrów Logistycznych PERI Polska może zaproponować klientom nowe możliwości, które pozwolą na jeszcze efektywniejsze wykorzystywanie najnowocześniejszych, światowych rozwiązań na polskim rynku.
Nowo oddane do użytku Centrum Logistyczne i Szkoleniowe PERI w Płochocinie jest zwieńczeniem tego procesu i wytycza nowe standardy w poziomie obsługi firm budowlanych korzystających z deskowań i rusztowań, podnosząc jednocześnie wydajność rozładunku i załadunku do 150 samochodów ciężarowych dziennie.

Uroczyste otwarcie 4 listopada 2016

Wydarzenie zaszczyciło swoją obecnością prawie 400 zaproszonych gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele kierownictw firm budowlanych, Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, władz samorządowych, wyższych uczelni technicznych, Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, Mazowieckiego Oddziału Izby Inżynierów Budownictwa, Instytutu Techniki Budowlanej, Stowarzyszenia Producentów Cementu i innych organizacji.
Przecięcie wstęgi nastąpiło przy udziale przybyłych w pełnym składzie właścicieli, członków zarządu i rady doradczej grupy PERI.

Zwiedzanie Centrum Logistycznego

Po ceremonii otwarcia goście chętnie korzystali z możliwości zwiedzenia nowego Centrum i przyjrzenia się innowacyjnym rozwiązaniom oferowanym przez PERI.
Centra Logistyczne PERI pełnią nie tylko funkcje magazynowe i przeładunkowe ale przede wszystkim kontroli stanu technicznego wynajmowanego sprzętu, jego czyszczenia, napraw i remontów. Wszystkie czynności, które można zautomatyzować powierzone są specjalistycznym maszynom, natomiast te które wymagają ludzkiej ingerencji prowadzone są na ergonomicznie zoptymalizowanych stanowiskach pracy.
Przyjmowanie materiału zwracanego przez klientów odbywa się np. pod zadaszeniem o powierzchni 1 600 m2. Ochrona przed opadami atmosferycznym lub słońcem skutkuje większą wydajnością i zmniejszeniem możliwości wystąpienia pomyłek. 

Centrum Szkoleniowe

Nowoczesne zaplecze szkoleniowe stwarza optymalne warunki do zapoznania się z możliwościami innowacyjnych systemów deskowań i rusztowań. Wiadomości teoretyczne przekazywane przez inżynierów PERI  w sali wykładowej można pogłębić praktycznymi zajęciami w hali wystawienniczej, oferującej bezpośredni dostęp do w pełni funkcjonalnych przykładowych zastosowań, z pomostami samoczynnego wspinania włącznie.

Serdecznie dziękujemy za przybycie!

W imieniu pracowników PERI Polska oraz zarządu i właścicieli grupy PERI - rodziny Schwörer składamy serdeczne podziękowanie wszystkim gościom za przybycie, wspólne rozmowy i wymianę cennych doświadczeń. 
Jesteśmy przekonani, że oddane do użytku przebudowane Centrum Logistyczne i Szkoleniowe w Płochocinie przysłuży się naszej współpracy i że wspólnie wykorzystamy ten potencjał dla prawidłowego rozwoju naszego rynku budowlanego.