You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

PERI w Weissenhorn

Siedziba główna, centrum rozwojowe i produkcyjne od 1969 roku

Nasz wkład w Państwa projekty – Deskowania, rusztowania i doradztwo techniczne z jednego źródła

Deskowania

PERI oferuje odpowiedni system szalunkowy do każdej budowli betonowej oraz jej części. Nasze portfolio spełnia wymagania różnych metod wznoszenia budowli, niezależnie od warunków brzegowych.

Rusztowania

Rusztowania PERI można wykorzystać do wielu zastosowań - zarówno jako rusztowanie ramowe, jak i modułowe: duża elastyczność zastosowania skutkuje wysokim wykorzystaniem materiału.

Doradztwo techniczne

PERI postrzega doradztwo techniczne nie tylko jako rozwój produktu czy projektowanie. Doradztwo techniczne PERI to przede wszystkim całościowe spojrzenie i optymalizacja procesów z zakresu deskowań i rusztowań.

PERI na świecie 

Nasi eksperci świadczą usługi niemal we wszystkich krajach na całym świecie. Dzięki międzynarodowej działalności - znajdując rozwiązania dla najróżniejszych wymagań - zdobyliśmy szeroką wiedzę i doświadczenie we wszystkich dziedzinach budownictwa, na różnych rynkach. Tym know-how dzielimy się z naszymi klientami. Na podstawie lokalnych doświadczeń budujemy wiedzę globalną – podstawę efektywnej i bezpiecznej pracy oraz  udanych realizacji.

9400
Pracownicy na świecie
60
Spółki - córki
160
Centra logistyczne
1.503
Obroty w mld Euro

Zasada zrównoważonego rozwoju – od projektowania aż po transport

Zagadnienie zrównoważonego rozwoju jest stałym elementem naszych procesów gospodarczych. Już na etapie produkcji planowane jest jak najlepsze wykorzystanie materiału oraz jego oszczędne zużycie. Dobór i pozyskiwanie surowców przebiega zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju ekologicznego, np. wykorzystywane przez nas drewno w większości pochodzi  z certyfikowanych obszarów leśnych.

Nowe technologie oraz efektywne procesy produkcji gwarantują wysoką jakość i długą żywotność urządzeń systemowych PERI - co również ma pozytywny wpływ na wykorzystanie zasobów. Logistyka dostaw i prac na budowie została zoptymalizowana pod względem wielkości transportu i jego przebiegu. Strategiczne rozmieszczenie centrów logistycznych pozwala na skrócenie czasu dostawy, a transporty są systematycznie optymalizowane dzięki inteligentnym sieciom logistycznym.

Symbol zrównoważonych działań PERI stanowi elektrownia na biomasę w zakładach produkcyjnych w Weissenhorn. Z wiórów drewnianych – pochodzących z odpadów przy produkcji dźwigarów – wytwarzane są ciepło i prąd, które przyczyniają się w znacznym stopniu do dywersyfikacji źródeł energii wykorzystywanej przez zakład.