You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Praktyki w PERI

Praktyki studenckie to znakomita okazja do rozpoczęcia kariery w naszej firmie.

Zapraszamy studentów oraz absolwentów Wydziału Budownictwa oraz Inżynierii Lądowej. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@peri.com.pl

O firmie

Jako wiodący producent na rynku techniki deskowań i rusztowań z obrotem 1 503 mln EURO  reprezentowani jesteśmy przez 9 400 pracowników w ponad 95 krajach. PERI Polska od lat zajmuje czołowe miejsce w międzynarodowym rankingu spółek-córek PERI. Oferujemy pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym, możliwość rozwoju zawodowego (w tym udział w zagranicznych szkoleniach), pakiet benefitów pozapłacowych oraz odpowiednie narzędzia pracy.

Kontakt

PERI Polska Sp. z o.o.
Dział Personalny
ul. Stołeczna 62
05-860 Płochocin
+48 22 7217 417
rekrutacja@peri.com.pl

Staż/Praktyka Studencka we wszystkich lokalizacjach PERI Polska

Praktyki w PERI Polska

Oferujemy

  • Udział w niezapomnianych i innowacyjnych projektach technologicznych PERI
  • Możliwość poszerzenia wiedzy z wszystkich gałęzi budownictwa konstrukcyjnego (mostowego, przemysłowego, hydrotechnicznego i mieszkaniowego)
  • Bezpośredni kontakt z obecnymi trendami w budownictwie i wdrożeniami innowacji
  • Możliwość zapoznania się z digitalnymi rozwiązaniami
  • Wizyty na budowach o różnym charakterze i specyfice
  • Otwartą komunikację oraz pracę w zaangażowanym i pełnym pasji zespole
  • Elastyczny czas pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości
  • Wynagrodzenie

Zakres obowiązków:

  • Podstawowe projektowanie technologiczne
  • Analiza dokumentacji technicznej i przygotowywanie bazy do wycen
  • Udział w ofertowaniu sprzedaży elementów systemów PERI
  • Dzielenie się pomysłami i wiedzą zdobytą w czasie studiów

Wymagania:

  • Studenci ostatnich lat studiów lub absolwenci kierunku Budownictwa z dobrymi wynikami w nauce i zacięciem konstrukcyjnym bądź handlowym
  • Znajomość programów MS Office, AutoCAD
  • Kreatywność i otwartość na nowe wyzwania
  • Entuzjazm w podejściu do wyznaczonych zadań i celów
  • Preferowany czas trwania: 3- 6 m-cy

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu!

mailowo na adres rekrutacja@peri.com.pl, w temacie proszę wpisać Praktyka/Staż,

telefonicznie pod numerami: 22 721 74 30