You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Wieża C402, Johor

Opis projektu

Lokalizacja: Johor, Malezja

Wieża jest częścią Projektu Petronas Rapid w Pengerang. Ma ona średnicę 7,04 m i jest jedną z najwyższych wież w RAPID – mierzy 108,5 m. Nasz klient, firma Toyo Engineering, zobowiązał się wykonać prace w ramach Pakietu nr 5 i potrzebował rozwiązania technicznego, które można wykorzystać w wielu obszarach jednocześnie.

 

Wymagania

Zapewnić kompletne rusztowanie z podestem roboczym co 2 m do całkowitej wysokości 108,5 m, aby umożliwić dostęp dla prac izolacyjnych i wewnętrznych. Firma Toyo wymagała, aby wszystkie punkty dostępu były wolne od jakichkolwiek przeszkód.

Klient

Konsorcjum Toyo Engineering Corporation i Toyo Engineering & Construction Sdn Bhd

Korzyści dla klienta

  • System PERI UP został wybrany ze względu na zintegrowane bezpieczeństwo produktu i lekkość materiałów. Zaprojektowane rozwiązanie umożliwiło szybki i bezpieczny czas montażu.
  • Modelowanie 3D pomogło przyspieszyć planowanie materiałów i wykonać projekt.
Rapid SCC Project
Mikihiro Shiraishi
Kierownik ds. usług budowlanych (Projekt Rapid SCC)

Współpraca z PERI okazała się niezwykle satysfakcjonująca dla Toyo i naszego klienta. Terminy są dotrzymywane przez cały czas. Dla mnie system PERI UP oznacza jakość i ergonomię; ponadto konstrukcja rusztowania PERI UP może być optymalnie dostosowana, aby zapewnić bezpieczne wykonanie prac izolacyjnych.

Rozwiązanie PERI

Rozwiązanie techniczne z wykorzystaniem systemu PERI UP, obejmujące system podporowy w celu ominięcia przeszkód.