You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Mobile Delivery - digitalizacja procesów logistycznych
 
Mobile delivery w PERI
 
Mobile delivery w PERI
 
PERI Polska zdigitalizowało procesy logistyczne

Mobile Delivery w PERI. Co to oznacza dla Twojej firmy? 

PERI Polska wdrożyło digitalizację procesów logistycznych. Zmieniony został sposób kompletacji zamówień, a dokument wydania materiału został zmodyfikowany i udoskonalony.

System działa w Centrach Logistycznych w całej Polsce: w Płochocinie od listopada 2021 r., Kątach Wrocławskich i Koninku od października 2022 r., a w Jaworznie i Gdańsku od marca 2023 r.

Dzięki cyfryzacji systemu kwit dostawy jest wysyłany do klienta drogą elektroniczną na wskazany adres mailowy tuż po załadunku. Zazwyczaj jest to jeden, zbiorczy dokument, niezależnie od ilości zamówień cząstkowych i rodzajów zleceń. Kwity są sporządzane z podziałem na opakowania, wraz ze wskazaniem ilości oraz wagi poszczególnych elementów, jak i całych paczek.

Co ważne, każde opakowanie jest oznaczone kodem QR, który można odczytać na budowie za pomocą smartfona. Po zeskanowaniu kodu pojawi się informacja o tym jakie elementy i w jakiej ilości zostały skompletowane w danym opakowaniu. Wprowadzane przez nas innowacje usprawnią procesy związane z przepływem informacji i materiału pomiędzy PERI, a klientem.