You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Osprzęt logistyczny na wszystkich etapach budowy


PERI - kontakt

Znajdż najbliższy oddzial PERi dla swojego projektu

kontakt do handlowca

 

Transport materiału

PERI oferuje osprzęt logistyczny wielokrotnego użytku umożliwiający szybki, bezpieczny i opłacalny transport materiału. Są to palety słupkowe, palety ażurowe i palety ażurowo-skrzyniowe. Pozwalają one na uporządkowane składowanie materiału, zaoszczędzenie miejsca dzięki składowaniu w stosach, szybki dostęp do materiału oraz bezpieczny transport wózkiem widłowym lub żurawiem.

Crate pallet

Paleta ażurowa

Palety ażurowe do transportu elementów, które trudno składuje się w stosach, są dostępne w wariancie lakierowanym albo ocynkowanym. Mają format europalety i mogą być łatwo sztaplowane oraz przemieszczane żurawiem. Składany bok palety ułatwia wyjmowanie elementów i napełnianie – nawet gdy paleta znajduje się w stosie. Nośność nominalna wynosi 1,5 t.

Mesh pallet

Paleta ażurowo-skrzyniowa

Palety ażurowo-skrzyniowe służą do składowania przedmiotów, których nie da się ułożyć w stosy, albo jest to bardzo trudne. Mogą być sztaplowane razem z paletami ażurowymi i paletami słupkowymi, mają format europalety i są dostępne w wariancie lakierowanym albo ocynkowanym. Nośność nominalna wynosi 1,5 t.

Pallets

Palety słupkowe

Ocynkowane palety słupkowe służą to składowania i transportowania elementów rusztowań. Mogą być sztaplowane do wysokości czterech palet. Nośność nominalna wynosi 1,5 t. Są tak jak wszystkie palety i kłonice PERI przystosowane do przenoszenia żurawiem, wózkiem widłowym lub wózkiem podnośnym do palet.

PERI UP für den Hochbau

PERI UP dla budownictwa kubaturowego – modułowy zestaw o wszechstronnym zastosowaniu na placu budowy

Ponad 30 stron cennych fachowych informacji w kompaktowej, przejrzystej formie, bazującej na praktycznych rozwiązaniach.

 

Kontakt do PERI

Znajdź najbliższy oddział PERI dla swojego projektu.

Kontakt do handlowca

Wyślij wiadomość