You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Osprzęt logistyczny na wszystkich etapach budowy


Transport materiału

PERI oferuje osprzęt logistyczny wielokrotnego użytku umożliwiający szybki, bezpieczny i opłacalny transport materiału. Są to palety słupkowe, palety ażurowe i palety ażurowo-skrzyniowe. Pozwalają one na uporządkowane składowanie materiału, zaoszczędzenie miejsca dzięki składowaniu w stosach, szybki dostęp do materiału oraz bezpieczny transport wózkiem widłowym lub żurawiem.

Crate pallet

Paleta ażurowa

Palety ażurowe do transportu elementów, które trudno składuje się w stosach, są dostępne w wariancie lakierowanym albo ocynkowanym. Mają format europalety i mogą być łatwo sztaplowane oraz przemieszczane żurawiem. Składany bok palety ułatwia wyjmowanie elementów i napełnianie – nawet gdy paleta znajduje się w stosie. Nośność nominalna wynosi 1,5 t.

Mesh pallet

Paleta ażurowo-skrzyniowa

Palety ażurowo-skrzyniowe służą do składowania przedmiotów, których nie da się ułożyć w stosy, albo jest to bardzo trudne. Mogą być sztaplowane razem z paletami ażurowymi i paletami słupkowymi, mają format europalety i są dostępne w wariancie lakierowanym albo ocynkowanym. Nośność nominalna wynosi 1,5 t.

Pallets

Palety słupkowe

Ocynkowane palety słupkowe służą to składowania i transportowania elementów rusztowań. Mogą być sztaplowane do wysokości czterech palet. Nośność nominalna wynosi 1,5 t. Są tak jak wszystkie palety i kłonice PERI przystosowane do przenoszenia żurawiem, wózkiem widłowym lub wózkiem podnośnym do palet.

PERI UP für den Hochbau

PERI UP dla budownictwa kubaturowego – modułowy zestaw o wszechstronnym zastosowaniu na placu budowy

Ponad 30 stron cennych fachowych informacji w kompaktowej, przejrzystej formie, bazującej na praktycznych rozwiązaniach.

 

Kontakt do PERI

Znajdź najbliższy oddział PERI dla swojego projektu.

Kontakt do handlowca

Wyślij wiadomość