You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Ważne wydarzenia, w których brała udział firma PERI Polska, pracownia architektoniczna WXCA.
 
Aktualności
 
Wydarzenia z udziałem PERI Polska

Mądrze i konsekwentnie – wywiad z prezesem Michałem Wrzoskiem dla magazynu Builder

Tu znajdziesz pełną wersję wywiadu w formacie pdf
otwórz

Złoty Kuplung 2019

PERI Polska zdobyła (ex aequo, z firmą Multiserwis) nagrodę Złotego Kuplunga w VII edycji konkursu Rusztowanie Roku za realizację projektu wózka technologicznego do robót powierzchniowych na obiekcie MS-3 w ciągu drogi ekspresowej S7. 


Konkurs organizuje Polska Izba Gospodarcza Rusztowań. 
Nagrodę, w imieniu PERI, odebrał mgr inż. Piotr Grzesik, współautor opracowania. 

Strażacy w PERI

W dniach 15-17.04.2019 r. w Hali Wystawowej w Płochocinie miało miejsce szkolenia dla strażaków z Błonia i Warszawy. Straż jest wielokrotnie wzywana na interwencje na budowy – zwłaszcza sekcje ratownictwa wysokościowego. Jak dotąd strażacy nie mieli możliwości przeprowadzenia ćwiczeń ewakuacyjnych w warunkach w pełni kontrolowanych z zastosowaniem konstrukcji rusztowań czy też deskowań. PERI, dzięki hali wystawowej z systemami rusztowań i deskowań, stworzyła idealne warunki do przeprowadzenia realistycznych ćwiczeń. Na zajęciach nie mogło zabraknąć także czworonogów, które odgrywają ważną rolę w akcjach ratunkowych. Dodatkowym, cennym doświadczeniem dla strażaków była możliwość zapoznania się z charakterystyką poszczególnych systemów deskowań i rusztowań. Ta wiedza ułatwi strażakom akcje ratunkowe na terenie budowy. Choć są świetnie przygotowani, życzymy im jak najmniej interwencji na budowie. 

Awarie Budowlane

od ponad ćwierć wieku stanowią forum wymiany poglądów i doświadczeń naukowców, inwestorów, projektantów, wykonawców oraz przedstawicieli administracji budowlanej w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa konstrukcji budowlanych. PERI Polska po raz kolejny wzięła udział w tej konferencji jako partner merytoryczny. 

Paweł Różyło - nasz technolog - wystąpił z referatem: "Wieże podporowe VST na etapie prac rozbiórkowych po katastrofie budowlanej na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie"

PERI Polska Liderem Bezpieczeństwa

Kolejnym potwierdzeniem skuteczności działań PERI na rzecz bezpieczeństwa jest wyróżnienie, które przyznała naszej firmie Kapituła, organizowanego pod egidą Executive Club, Konkursu „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”. Jak podkreślono w uzasadnieniu werdyktu: „Wyróżnienie w tej kategorii otrzymuje spółka, która jest niezawodnym partnerem we wszystkich etapach realizacji inwestycji i na co dzień wdraża szereg przemyślanych rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa użytkownika. Dzięki oferowanym przez PERI zintegrowanym elementom systemowym BHP, wykonawcy inwestycji mogą zapewnić bezpieczeństwo pracowników przy jednoczesnym sprawnym i szybkim wykonaniu projektu.” 
Wyróżnienie „Lider Bezpieczeństwa” odebrał Maciej Podsiadło – dyrektor handlowy PERI Polska – podczas gali wieńczącej jubileuszową edycję konferencji Infrastruktura Polska i Budownictwo w dniu 20 lutego br. w hotelu Westin w Warszawie.

Kapituła pod egidą miesięcznika branżowego Builder wyróżniła PERI Polska nagrodą Budowlana Firma Roku 2018, a Dyrektorowi Handlowemu PERI Polska Maciejowi Podsiadło przyznała tytuł Osobowość Branży.

Dyrektor Podsiadło pytany podczas uroczystej Gali o największy sukces firmy w minionym roku odpowiedział:
„(…) Rok 2018 przebiegł dla PERI pod znakiem intensywnej pracy i dalszej realizacji długoterminowej strategii rozwoju. Konsekwentnie osiągamy wyznaczone cele długoterminowe, czyli wzmocnienie pozycji marki PERI w zakresie jakości, bezpieczeństwa i innowacyjności produktów na polskim rynku oraz zwiększenia satysfakcji naszych partnerów biznesowych ze współpracy z PERI. Z perspektywy celów krótkoterminowych, czyli zeszłego roku, cieszy na pewno wzrost głównych wskaźników biznesowych rok do roku. Wszystko to było możliwe przede wszystkim dzięki zaangażowaniu i kompetencji kadry inżynierskiej oraz wszystkich pracowników Biura Technicznego, Działu Handlowego, Logistyki, Marketingu i Finansów. Zespół PERI to ludzie, którzy osiągają znakomite rezultaty i tworzą środowisko, w którym firma może odnosić sukcesy. Dlatego niezwykle ważny będzie dla nas ciągły rozwój pracowników celem zwiększenia potencjału w zakresie oferowania optymalnych rozwiązań dla klientów PERI.” 

PERI UP EASY laureatem Złotego Medalu Targów BUDMA 2019.

To lekkie i szybkie w montażu rusztowanie ramowe do bezpiecznego wykonywania robót fasadowych. Dzięki zintegrowanej poręczy wyprzedzającej system PERI UP Easy zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, chroniąc przez upadkiem z wysokości. Kolejną zaletą tego systemu rusztowań jest jego sprawny montaż – praktycznie bez złącz i narzędzi. Te cechy zostały docenione przez jury konkursowe, które uhonorowało system PERI UP Easy Złotym Medalem Targów Budma 2019

Do zobaczenia na Targach BUDMA w Poznaniu, 12 – 15.02.2019r. | Pawilon 7A, Stoisko 20. 
Zapraszamy serdecznie PERI Polska.

11.10.2018r. na Cytadeli Warszawskiej odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Muzeum Historii Polski. Mamy przyjemność uczestniczyć w realizacji tej imponującej inwestycji i wspierać generalnego wykonawcę, firmę Budimex SA, systemami PERI, swoją wiedzą i doświadczeniem. W uroczystości udział wzięli m.in.: Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki oraz Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotr Gliński.

DNI BETONU stały się największym wydarzeniem naukowo-technicznym w Polsce i także jednym z największych w Europie. Tegoroczna edycja miała miejsce w dniach: 8 - 10. 10. 2018r. w Wiśle. PERI tradycyjnie już uczestniczyła w tym wydarzeniu jako partner merytoryczy. Tytuł wystąpienia PERI: Innowacyjne technologie wsparte mechanizacją procesów produkcyjnych – przyczynkiem do wzrostu wydajności pracy. Autor: mgr inż. Piotr Dzięgielewski - Koordynator ds. Rozwoju PERI Polska

W dniach 28 - 30.09.2018r. miało miejsce nadmorskie spotkanie mostowców - Regaty REWA o puchar Związku Mostowców Rzeczypospolitej. W wydarzeniu wzięły udział 34 załogi. To była rywalizacja sportowa na wysokim poziomie! W tym roku nasze trzy załogi zdobyły 3, 4 i 15 miejsce. Zawodnikom PERI i zwycięzcom serdecznie gratulujemy! To był piękny przyklad sportowej rywalizcji i pracy zespołowej. Jako partner merytoryczny regat z przyjemnością wsparliśmy inicjatywę organizowaną przez Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Gdańskiej.