You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Ważne wydarzenia, w których brała udział firma PERI Polska, pracownia architektoniczna WXCA.
 
Aktualności
 
Wydarzenia z udziałem PERI Polska

11.10.2018r. na Cytadeli Warszawskiej odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Muzeum Historii Polski. Mamy przyjemność uczestniczyć w realizacji tej imponującej inwestycji i wspierać generalnego wykonawcę, firmę Budimex SA, systemami PERI, swoją wiedzą i doświadczeniem. W uroczystości udział wzięli m.in.: Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki oraz Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotr Gliński.

DNI BETONU stały się największym wydarzeniem naukowo-technicznym w Polsce i także jednym z największych w Europie. Tegoroczna edycja miała miejsce w dniach: 8 - 10. 10. 2018r. w Wiśle. PERI tradycyjnie już uczestniczyła w tym wydarzeniu jako partner merytoryczy. Tytuł wystąpienia PERI: Innowacyjne technologie wsparte mechanizacją procesów produkcyjnych – przyczynkiem do wzrostu wydajności pracy. Autor: mgr inż. Piotr Dzięgielewski - Koordynator ds. Rozwoju PERI Polska

W dniach 28 - 30.09.2018r. miało miejsce nadmorskie spotkanie mostowców - Regaty REWA o puchar Związku Mostowców Rzeczypospolitej. W wydarzeniu wzięły udział 34 załogi. To była rywalizacja sportowa na wysokim poziomie! W tym roku nasze trzy załogi zdobyły 3, 4 i 15 miejsce. Zawodnikom PERI i zwycięzcom serdecznie gratulujemy! To był piękny przyklad sportowej rywalizcji i pracy zespołowej. Jako partner merytoryczny regat z przyjemnością wsparliśmy inicjatywę organizowaną przez Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Gdańskiej.