You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Dział Techniczny

Do głównych zadań w tym dziale należy projektowanie oraz sporządzanie dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej urządzeń formujących do betonu, deskowań i rusztowań.

Obecnie nie prowadzimy żadnych rekrutacji w tym obszarze.

Ważne

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PERI Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Płochocinie na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że wiadomo mi iż:

  • Administratorem moich danych osobowych jest PERI Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w Płochocinie ul. Stołeczna 62, 05-860 Płochocin;
  • Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; 
  • Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: iodo@peri.com.pl;
  • Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę na ich przetwarzanie."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

O firmie

Jako wiodący producent na rynku techniki deskowań i rusztowań z obrotem 1 503 mln EURO  reprezentowani jesteśmy przez 9 400 pracowników w ponad 95 krajach. PERI Polska od lat zajmuje czołowe miejsce w międzynarodowym rankingu spółek-córek PERI. Oferujemy pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym, możliwość rozwoju zawodowego (w tym udział w zagranicznych szkoleniach), pakiet benefitów pozapłacowych oraz odpowiednie narzędzia pracy.

Kontakt

PERI Polska Sp. z o.o.
Dział Personalny
ul. Stołeczna 62
05-860 Płochocin
+48 22 7217 417
rekrutacja@peri.com.pl