You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Songdo Central Park III (Korea Południowa)
 
Sprawdzony partner w budownictwie wysokościowym
 
Sprawdzony partner w budownictwie wysokościowym
 
Jeszcze wyżej razem z PERI

Budowanie oznacza kształtowanie przyszłości. Wspieramy naszych klientów jako kompetentny i niezawodny dostawca rozwiązań w zakresie deskowań i rusztowań. Wspieramy nie tylko w budowaniu wysoko, ale i wyżej. W realizacji marzeń i wykraczaniu poza siebie. Wspólnie kształtujemy przyszłość budownictwa i wyznaczamy trendy. Dowiedz się więcej o naszej światowej klasy wiedzy inżynieryjnej i projektach budowlanych na świecie, zrealizowanych z udziałem PERI.


Uwzględniamy globalne trendy, takie jak urbanizacja, automatyzacja i zrównoważony rozwój i wspólnie z naszymi klientami projektujemy miasta przyszłości. Wieżowce są integralną częścią gigantycznych metropolii. Ograniczona przestrzeń życiowa i zaawansowane technologie prowadzą do nowych rekordów wysokości i nietypowych projektów budynków. Kiedy mówimy o wieżowcach, mamy na myśli budynki o ponad 25 kondygnacjach do użytku komercyjnego, mieszkalnego lub połączenie obu. Jeśli chcemy pójść jeszcze wyżej, w grę wchodzą superwysokościowce, tak zwane "supertalls" z ponad 60 piętrami.

Generation Park, Warszawa

Wyjątkowe doradztwo techniczne

W ten sposób wyróżniamy się z tłumu

Naszym celem jest oferowanie najlepszych usług na całym świecie. Dzięki naszym rozwiązaniom systemowym dla budownictwa wysokościowego realizujemy najbardziej wymagające projekty. Nasi inżynierowie przekształcają Twoje wymagania w dobrze przemyślane rozwiązania. W tym kontekście żadne wyzwanie nie jest zbyt złożone. Jako niezawodny i kompetentny partner służymy radą we wszystkich kwestiach, od planowania, po realizację. Jedno jest pewne: nie znająca granic, cyfrowa współpraca zapewnia terminową realizację projektów, a także wydajną i bezpieczną organizację wykonawstwa oraz optymalizację kosztów.

Integrated solutions
We offer seamless, optimally coordinated formwork and scaffolding solutions combined with out-of-the-box engineering and digital services for demanding high-rise projects around the world.

Zintegrowane rozwiązania

Oferujemy kompleksowe, optymalnie dopasowane rozwiązania w zakresie deskowań i rusztowań w połączeniu z nowoczesnym doradztwem technicznym i usługami cyfrowymi dla wymagających projektów wysokościowych na całym świecie.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Podczas opracowywania systemów wspinających PERI skupiamy się na ich pełnej integracji z rozwiązaniami bhp. Pomaga to zwiększyć bezpieczeństwo, na przykład poprzez synchroniczne wspinanie się kilku pomostów. Dzięki ofercie czujników PERI InSite Construction można osiągnąć dalszy wzrost bezpieczeństwa.

Highest level of safety
During the development of PERI climbing systems, the focus is on integrating safety features already in the system. This supports you in minimising safety risks, for example, through the synchronous climbing of several platforms. With the PERI InSite Construction sensor portfolio, you can achieve a further increase in safety.
For a better tomorrow
We have been operating as a climate-neutral company since 2021. Already, 45 percent of the total energy consumption at our headquarters come from renewable energies. In addition, we promote sustainable construction through rentable, durable and modular system solutions.

Dla lepszego jutra

Od 2021 roku działamy jako firma neutralna dla klimatu. Już teraz 45% całkowitego zużycia energii w naszej siedzibie pochodzi z odnawialnych źródeł energii. Ponadto promujemy zrównoważone budownictwo poprzez trwałe i modułowe rozwiązania systemowe oferowane w trybie dzierżawy.

Nasze rozwiązania dla budownictwa wysokościowego

Deskowania, rusztowania i doradztwo techniczne od jednego dostawcy

Nowoczesne rodzaje i metody wznoszenia pozwalają na realizację najbardziej wymagających projektów architektonicznych. Nasza niezawodna i bezpieczna technologia samoczynnego wspinania usprawnia procesy robocze i umożliwia szybki postęp prac na budowie. Rozwiązania techniczne są dostosowane do wymagań naszych klientów, optymalizują zużycie materiałów i postęp robót, a także zapewniają większe bezpieczeństwo kosztów. Dzięki naszej dogłębnej wiedzy oferujemy profesjonalne wsparcie przez cały czas trwania projektu.

The FOUR
Frankfurt nad Menem, Niemcy

Nasze rozwiązania dla wieżowców

Dzięki naszym systemom zmieniamy wyzwania w rozwiązania.

Zobacz, co potrafimy

Projekty międzynarodowe

Rozwiązania PERI dla wielkomiejskich panoram

Niezależnie od tego, czy chodzi o złożone geometrie, czy powierzchnie spełniające najwyższe standardy jakości: nasze dokonania są widoczne w wielu pomyślnie zakończonych dużych projektach na całym świecie.

Mamy dużo więcej projektów w naszym portfolio.


Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami oraz systemami zastosowanymi na różnych budowach.

Projekty zagraniczne

EN

Zobacz

Projekty polskie

PL

zobacz