You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

TRIO - nr 1 wśród deskowań systemowych na polskim rynku

TRIO jest deskowaniem o uniwersalnym zastosowaniu, w którym największy nacisk położono na łatwość oraz szybkość formowania. Szalunki budowlane TRIO są chętnie stosowane ze względu na niezawodne działanie i znakomitą wydajność w robotach żelbetowych. Jest to w pełni dopracowany system deskowań ściennych, którego zalety potwierdzono na tysiącach budów.

Zobacz 5 zestawów promocyjnych TRIO

i wybierz swój wariant

szczegóły

Poznaj opinie użytkowników

deskowań systemowych TRIO

kliknij tutaj

Co wyróżnia deskowanie systemowe TRIO?

Wytrzymałość

TRIO  -  82,5 kN/m² - największa na rynku wartość dopuszczalnego parcia mieszanki betonowej w kategorii deskowań systemowych.

W przypadku deskowań ściennych najistotniejszym parametrem jest wartość dopuszczalnego parcia mieszanki betonowej wywieranego na elementy deskowania. Od tej wartości zależy szybkość betonowania, a czas to pieniądz.

Płyty TRIO są tak sztywne, że szalunki budowlane o wys. 5,4 m nie wymagają rygli. Wytrzymałość TRIO umożliwia jednorazowe formowanie wysokich ścian, tworzenie dużych jednostek przestawnych i przejawia się w odporności na zużycie, nawet przy najcięższych warunkach lub niskiej kulturze technicznej ekip ciesielskich.

Szybkość

TRIO potwierdza to w każdym aspekcie: montażu, betonowaniu, demontażu, transporcie, zmianie konfiguracji lub czyszczeniu. Jego obsługa jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Płyty deskowania ściennego łączy się ze sobą tylko jednym rodzajem łącznika – opatentowanym zamkiem BFD. Osprzęt, jak np. rygiel TAR, ma konstrukcję, która uniemożliwia dekompletację i utratę elementów składowych. Nawet zastawki czołowe można wykonać, stosując tylko jeden rodzaj elementu – rygiel zastawczy.

Szybkość gwarantują również wstawki szybowe TSE lub narożniki pozwalające rozformować wnętrze szybów windowych jedną operacją żurawia

Uniwersalność

Szalunki budowlane TRIO są używane w bardzo szerokim zakresie robót żelbetowych. Znakomicie sprawdzają się w budownictwie kubaturowym, wysokościowym, przemysłowym i infrastrukturalnym. Często jest używane do realizacji w standardzie betonu architektonicznego. Deskowanie systemowe TRIO jest kompatybilne ze wszystkimi rodzajami kozłów oporowych, pomostów roboczych i systemów wspinania.

TRIO zawdzięcza swoją uniwersalność genialnej prostocie. Stworzono je, bazując na wieloletnich doświadczeniach PERI, dzięki czemu zminimalizowano asortyment szerokości płyt i nadstawek, oferując pełną funkcjonalność deskowań systemowych.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest fundamentem rozwoju TRIO. Właściwe BHP zapewnia bezpieczeństwo, ale też zwiększa wydajność poprzez optymalizację miejsca pracy. Zabezpieczenia zbiorowe deskowania ściennego TRIO, pionierskie od momentu wprowadzenia na rynek, są nieustannie rozwijane i udoskonalane. Obecnie szalunki ścienne TRIO oferują niespotykaną w innych systemach możliwość dostosowania wariantów BHP do wymagań budowy i potrzeb użytkownika.

 

Dlaczego warto zainwestować w TRIO?

  • Szybkie tempo betonowania i postęp robót, szybka rotacja materiału, minimalizacja strat i uszkodzeń sprzętu nawet w niekorzystnych warunkach pracy systemu.
  • Niskie nakłady robocze przy pracochłonności od 0,3 do 0,5 rh/m2 oraz minimalizacja nakładów na szkolenia personelu w zakresie obsługi.
  • Jedno systemowe deskowanie ścienne do wielu zastosowań, mniejsza liczba elementów do zakupu, obsługi, składowania i transportu, niskie straty wynikające z zagubienia elementów.
  • Zwiększenie bezpieczeństwa na budowie i ograniczenie kosztów związanych z wypadkami przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności pracy. Zgodność z najnowszymi standardami BHP wymaganymi przez Porozumienie Dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

Zobacz, jak w łatwy i szybki sposób montuje się szalunki TRIO.

Zainteresowany zakupem zestawów promocyjnych szalunków TRIO?

Zadzwoń tel.:  +48 607 601 394

lub WYŚLIJ poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to tylko możliwe.